להזמנות וייעוץ אישי 0723951140
כפי שפורסם ב-
אתר פנאי פלוס אתר ynet אתר מנטה אתר ONE

איך משיגים את המשקל, אחוז השומן, והמראה שתמיד רצית, וגם מצליחים להנות ממנו למשך שנים ע״י שיטת תזונה ואימונים בהתאמה אישית?

קבע שיחת ייעוץ עכשיו
קבע שיחת ייעוץ עכשיו

התמונה הבאה ממחישה את המיתוסים שפוגעים שוב ושוב בחיטוב שלך:

התחלת, האימונים לפי הלו"ז, אוכלים בריא "לפי הספר", ושומרים על הרגלים נכונים.

פתאום מגיע יום או רגע שבו מרגישים ממש רעבים או רוצים "משהו טעים", אז מה באמת מותר, מה "אסור", ואיפה עובר הגבול, יש בך חלק אחד שאומר "זה בסדר - פעם ב… לא צריך להגזים" וחלק אחר שאומר " לא, כולם יודעים בדיוק לאן זה הולך מכאן".

איכשהו יוצא שאוכלים יותר משמתכננים, ולאט לאט זה גם משפיע על שגרת האימונים שלך, וחוזר חלילה.

תסכול, בלבול ובעיקר תחושה של "ואוו זה ממש קשה"

שאלת את עצמך למה זה קורה?

לפני שנפרט לך... הנה הסיבות ש-97% מהאנשים נתקעים בתהליך החיטוב שלהם

כל זה לא באמת נחוץ - אפשר אחרת!

השיטה שמביאה את צמרת הסלבים בישראל לתוצאות מהירות – שנשמרות!

הנה חלק מהמפורסמים מהשורה הראשונה בישראל שאיתם עבדנו

* התמונות מתוך פרופיל האינסטגרם של גיל גרנות

אביב אלוש אביב אלוש בן אל תבורי בן אל תבורי דניס צ'רקוב דניס צ'רקוב חן מזרחי חן מזרחי חן מזרחי חן מזרחי טל פרידמן טל פרידמן יהודה לוי יהודה לוי מישל טרוני מישל טרוני עדי הימלבלוי עדי הימלבלוי עדן פינס עדן פינס עמוס תמם עמוס תמם צחי הלוי צחי הלוי צחי הלוי צחי הלוי קובי אפללו קובי אפללו קובי מרימי קובי מרימי
pluses

מה רואים בסוף התהליך

הנה תוצאות של נשים וגברים שהיו במצב שלך

אביחי מימון אביחי מימון אופיר קרביס אופיר קרביס לירן אזואלוס לירן אזואלוס אביעד שדה אביעד שדה מאי כהן מאי כהן אופיר שלום אופיר שלום בקי בקי אור מגן אור מגן איברהים איברהים אייל יפה אייל יפה אבי אלי אבי אלי איסמעיל איסמעיל אלון לינדר אלון לינדר קים קים גבריאל גבריאל דניאל יכבס דניאל יכבס גל גל דור זכאי דור זכאי דור שקולניק דור שקולניק מיטל אשש מיטל אשש דניאל אברהם דניאל אברהם דניאלה דריי דניאלה דריי דקל לזימילב דקל לזימילב ירון ירון לירון בוברמן לירון בוברמן לירן דורי לירן דורי מור פרי מור פרי ענבר חנניה ענבר חנניה עדי עדי
ישראלבודי היא רשת תוספי התזונה ופיתוח הגוף הוותיקה והמובילה בישראל. את השיטה שעזרה כבר לאלפי ישראלים פיתח המנכ"ל והבעלים גיל גרנות, הגורו של הסלבים בישראל בנושא פיתוח גוף.
הגישה שלנו מותאמת לגברים כמוך שכבר פעילים גופנית במידה מסוימת, רוצים להנות מההטבות שחיטוב איכותי מביא לחיים, אך באותו הזמן לא רוצים להפוך את הנושא למרכז חייהם שהם כבר גם ככה עסוקים ועמוסים.

כך נראית שיטת התזונה והאימונים האישית של ישראלבודי

אז מה הם 4 עמודי התווך

שמבטיחים תוצאות וחיטוב שנשמר לאורך שנים?

1 2 3 4
1

תזונה בחליפה אישית

הגיע הזמן להפסיק להתאים את שגרת החיים שלך לתפריטי התזונה שכתבו לך פעם. תפריט שלא נתן לך אלטרנטיבות, ואם נודה על האמת, גם לא היו בו מרכיבים שבאמת אהבת 🙁

התכנית שפיתחנו מותאמת לכל מתאמן ומתאמנת לפי המצב הפיזי והרכב המזון הנכון והאידאלי ביותר עבורם.

כל תפריט נכתב custom made לפי אורך החיים, סוג האוכל המועדף והזמין לך במהלך היום, רגישויות במזון אם קיימות… וכן, גם שילוב מאכלים שלא ניתן להסתדר בלעדיהם.

התפריט שלנו מותאם לשעות העבודה שלך וליכולת האימונים בשבוע, כך שבאופן הזה מרגישים תמיד תחושת שובע לאורך התהליך, ולא נופלים למאכלים שאסור לאכול ותוכל להתמיד ולא להגיע למצב של תסכול וחוסר הצלחה.

2

מדידות ויעדים עם מומחה תזונה שמותאם לך

כשמגיעים בפעם הראשונה לפגישת יעוץ, מתאימים לך מומחה תזונת ספורט לפי הצרכים וסוג הדיאטה המתאימה לך – זה יכול להיות סוגי אוכל מסוימים שמתאימים לך או אפילו אם יש צרכים רפואיים מיוחדים.

בפגישה הזאת, יועץ התזונה שלנו יתאים לך יעדים לתכנית לפי צרכיך. הצבת היעדים תעזור לנו לראות את השיפור שלך עם הזמן. ללא יעד לא נדע לאן לכוון ויהיה קשה לראות את התוצאות אליהם מגיעים עם הזמן, מה שימנע תסכול וחזרה למשקל הקודם.

לכל אחד יעדים שונים – יש כאלה שמעוניינים לרדת במשקל, אחרים רוצים לגדול ויש כאלה ששואפים פשוט לבטן שטוחה ולריבועים. בעזרת היעדים הראשוניים שנקבע, נוכל בכל פגישה שתערך בהמשך לראות איפה אנחנו עומדים, לדייק ואף לקבוע יעדים חדשים.

כדי לעמוד ביעדים, בכל פגישה נערוך שקילה ומדידות ונוכל לראות את מגמת השיפור יחד.

המפגשים מתקיימים בצורה פרונטליות או אונלייין לבחירתך.

3

אימונים בהתאמה אישית

שגרת החיים שלך מאפשרת לך להתאמן רק פעמיים בשבוע? רוצה להתאמן בחדר כושר? אולי אין נגישות למכון והפתרון היחיד הוא להתאמן רק בבית אבל ללא ציוד?

גם את תכנית האימונים שמומחה תזונת הספורט שלנו יכין לך, אנחנו מתאימים אישית לכל אחד לפי היכולות. אנחנו יודעים שלפעמים קשה להתמיד אם אין מסגרת, ולכן התאמת התכנית האישית היא קריטית להצלחה שלך, ותמנע תסכולים בהמשך. בעזרת התכנית יודעים בדיוק מתי להתאמן, איך להתאמן ומה התרגילים שיביאו אותך לתוצאות.

אצלנו ההחלטה שלך לגבי איך שיראה האימון יחד עם היועץ – האם בחדר כושר או בבית, האם אפשרי לקיים אימון עם ציוד או לא, כמה פעמים בשבוע לפי שגרת היום שלך.

התכנית יכולה לכלול הליכה רגילה מספר פעמים בשבוע או אימונים פונקציונאליים מורכבים יותר, לפי היכולות שלך – כשהמטרה היא להשיג את המטרות שלך.

4

מעקב ותמיכה שוטפים

לאחר שמקבלים בפעם הראשונה תכנית תזונה ואימונים, נרצה לקבוע פגישה אחת לתקופה כדי לוודא איפה אנחנו עומדים ביחס ליעד ולראות את מגמת השיפור.

בכל מפגש כזה נקיים מדידות ושקילות כדי לראות את קצב ההתקדמות שלך ולוודא שאנחנו על המסלול הנכון לגוף שתמיד רצית.

אבל הקשר עם יועץ התזונה לא מסתיים פה. היועץ יהיה זמין לך במהלך השבוע בוואטספ, כך שתמיד אפשר להתייעץ. אם זה ברגעי משבר או חוסר ודאות, מערך הייעוץ שלנו בוואטסאפ  לענות על שאלות שנוגעות לאכילה בחוץ, התקף רעב, כאבים וכד'.

בנוסף בונוס מיוחד – שימור לאחר הגעה לתוצאות

את התוצאות מתחילים לראות תוך זמן קצר – בהתחייבות!

אבל מה עושים אחרי שמגיעים ליעד?

גם שם אנחנו מלווים אותך – נלמד אותך איך לשמור על התוצאות בצורה הכי פושטה, איך לנהל אורח חיים בריא בשגרת חייך, איך לסדר את התפריט עם מגוון רחב יותר של אפשרויות ואפילו חריגות שיהיה אפשר להכניס.

pluses

לקביעת שיחת ייעוץ

השאירו פרטים ונציג אישי יצור איתך קשר

  עדיין מתלבטים?

  אנחנו יודעים שיש המון חששות לפני יציאה לתהליך כזה

  "שגרת חיים שלי עמוסה – לא בטוח שאוכל לעמוד בתכנית"
  התכנית שלנו מותאמת אישית לכל אחד, ממש תפורה לשגרת החיים שלך לפי היכולות שלך

  "ניסיתי כבר מלא תכניות שלא הביאו לתוצאות"
  התכניות שניסית היו תכניות גנריות שלא ראו אותך ואת השגרה שלך

  "שחררו אותי מתפריט סלטים, בסוף היום בא לי לאכול את המקרר"
  התכנית שלנו מגוונת סוגי מזון שונים, כולל פחמימות, בדגש על מזונות האוהבים עליך שניתן לצרוך במהלך היום

  "אין לי גישה למכון כושר או לציוד – איך זה הולך ביחד?"
  התכנית לוקחת את זה בחשבון, ותיבנה לפי היכולות שלך בצורה הטובה ביותר

  לא סתם אנחנו אומרים שהתכנית שלנו יכולה להביא כל אחד לתוצאות!
  רוצה לדעת איך? משאירים פרטים וקובעים פגישת ייעוץ טלפונית עם המומחים שלנו

   

  מיכאל בלס מיכאל בלס מיטל אשש מיטל אשש ניסים ניסים מאי כהן מאי כהן ניר ניר עופר עופר צפריר צפריר רועי קליין רועי קליין רותם רותם שחר שחר שלומי מזרחי שלומי מזרחי תומר תומר

  קבע שיחת ייעוץ

  השאירו פרטים ונציג אישי יצור איתך קשר

   תקנון פרטיות Privacy Policy

   pluses