להזמנות וייעוץ אישי 0723951140
כפי שפורסם ב-
אתר פנאי פלוס אתר ynet אתר מנטה אתר ONE

האם אתם מוכנים להשיג את המשקל, אחוז השומן, והמראה שתמיד רציתם, ולהנות ממנו למשך שנים ע״י שיטת תזונה ואימונים מותאמים אישית?

קבעו שיחת ייעוץ עכשיו
קבעו שיחת ייעוץ עכשיו

התמונה הבאה ממחישה את המיתוסים שפוגעים שוב ושוב בחיטוב שלכם:

התחלתם, אתם מתאמנים ואוכלים בריא "לפי הספר", שומרים על הרגלים נכונים.

פתאום מגיע יום או רגע שבו אתם ממש רעבים או ממש רוצים "משהו טעים", אתם לא יודעים מה מותר, מה "אסור", ואיפה עובר הגבול, יש בכם חלק אחד שאומר "זה בסדר - פעם ב… רק לא להגזים" וחלק אחר שאומר "לא, אנחנו יודעים בדיוק לאן זה הולך מכאן".

איכשהו אתם מוצאים את עצמכם אוכלים יותר משתכננתם, ולאט לאט זה גם משפיע על שגרת האימונים שלכם, וחוזר חלילה.

תסכול, בלבול ובעיקר תחושה של "ואוו זה ממש קשה"

שאלתם את עצמכם למה זה קורה?

לפני שנפרט לכם... הנה הסיבות ש-97% מהגברים והנשים נתקעים בתהליך החיטוב שלהם

כל זה לא באמת נחוץ - אפשר אחרת!

השיטה שמביאה את צמרת הסלבים בישראל לתוצאות מהירות – שנשמרות!

הנה חלק מהמפורסמים מהשורה הראשונה בישראל שאיתם עבדנו

* התמונות מתוך פרופיל האינסטגרם של גיל גרנות

אביב אלוש אביב אלוש בן אל תבורי בן אל תבורי דניס צ'רקוב דניס צ'רקוב חן מזרחי חן מזרחי חן מזרחי חן מזרחי טל פרידמן טל פרידמן יהודה לוי יהודה לוי מישל טרוני מישל טרוני עדי הימלבלוי עדי הימלבלוי עדן פינס עדן פינס עמוס תמם עמוס תמם צחי הלוי צחי הלוי צחי הלוי צחי הלוי קובי אפללו קובי אפללו קובי מרימי קובי מרימי
pluses

מה תראו בסוף התהליך

הנה תוצאות של גברים ונשים שהיו במצב שלכם

אבי אלי אבי אלי לירן אזואלוס לירן אזואלוס אביחי מימון אביחי מימון קים קים אופיר שלום אופיר שלום ענבר חנניה ענבר חנניה אייל יפה אייל יפה דניאל יכבס דניאל יכבס גל גל מיטל אשש מיטל אשש דור זכאי דור זכאי עדי עדי דור שקולניק דור שקולניק בקי בקי דניאל אברהם דניאל אברהם מאי כהן מאי כהן דקל לזימילב דקל לזימילב דניאלה דריי דניאלה דריי ירון ירון לירון בוברמן לירון בוברמן מור פרי מור פרי
ישראלבודי היא רשת תוספי התזונה ופיתוח הגוף הוותיקה והמובילה בישראל. את השיטה שעזרה כבר לאלפי ישראלים פיתח המנכ"ל והבעלים גיל גרנות, הגורו של הסלבים בישראל בנושא פיתוח גוף.
הגישה שלנו מותאמת לגברים ונשים כמוכם שכבר פעילים גופנית במידה מסוימת, רוצים להנות מההטבות שחיטוב איכותי מביא לחיים, אך באותו הזמן לא רוצים להפוך את הנושא למרכז חייהם שהם כבר גם ככה עסוקים ועמוסים.

כך נראית שיטת התזונה והאימונים האישית של ישראלבודי

אז מה הם 4 עמודי הטווח

שמבטיחים תוצאות וחיטוב שנשמר לאורך שנים?

1 2 3 4
1

תזונה בחליפה אישית

מכירים את התפריטים שכתבו לכם בעבר, והייתם צריכים להתאים את שגרת החיים שלכם אליה? תפריט שלא נתן לכם אלטרנטיבות, ואם נודה על האמת, גם לא היו בו מרכיבים שבאמת אהבתם?

התכנית שפיתחנו מותאמת לכל מתאמן לפי מצבו הפיזי והרכב המזון הנכון והאידאלי ביותר עבורו.

כל תפריט נכתב custom made לפי אורך החיים שלכם, סוג האוכל שאתם אוהבים וזמין לכם במהלך היום, רגישויות במזון אם קיימות… וכן, גם שילוב מאכלים שאתם לא יכולים בלעדיהם.

התפריט שלנו מותאם לשעות העבודה שלכם וליכולת האימונים בשבוע, כך שבאופן הזה תרגישו תמיד תחושת שובע לאורך התהליך, לא "תיפלו" למאכלים שאסור לאכול ותוכלו להתמיד ולא להגיע למצב של תסכול וחוסר הצלחה.

2

מדידות ויעדים עם מומחה תזונה שמותאם לכם

כשתגיעו בפעם הראשונה לפגישת יעוץ, יותאם לכם מומחה תזונת ספורט לפי הצרכים וסוג הדיאטה המתאימה לכם – זה יכול להיות סוגי אוכל מסוימים שמתאימים לכם או אפילו אם יש צרכים רפואיים מיוחדים.

בפגישה הזאת, יועץ התזונה שלנו יתאים לכם יעדים לתכנית לפי צרכיכם. הצבת היעדים תעזור לנו לראות את השיפור שלכם עם הזמן. ללא יעד לא נדע לאן לכוון ויהיה קשה לראות את התוצאות שתגיעו אליהם עם הזמן, מה שימנע תסכול וחזרה למשקל הקודם.

לכל אחד יעדים שונים – יש כאלה שמעוניינים לרדת במשקל, אחרים רוצים לגדול ויש כאלה ששואפים פשוט לבטן שטוחה ולריבועים. בעזרת היעדים הראשוניים שנקבע, נוכל בכל פגישה שתערך בהמשך לראות איפה אנחנו עומדים, לדייק ואף לקבוע יעדים חדשים.

כדי לעמוד ביעדים, בכל פגישה נערוך שקילה ומדידות ונוכל לראות את מגמת השיפור יחד.

המפגשים מתקיימים בצורה פרונטליות או אונלייין לבחירתכם.

3

אימונים בהתאמה אישית

שגרת החיים שלכם מאפשרת לכם להתאמן רק פעמיים בשבוע? יכולים לעשות רק הליכות במהלך השבוע? רוצים להתאמן בחדר כושר? אולי אתם לא נגישים למכון ויכולים להתאמן רק בבית אבל ללא ציוד?

גם את תכנית האימונים שמומחה תזונת הספורט שלנו יכין לכם, אנחנו מתאימים אישית לכל אחד ואחת לפי היכולות. אנחנו יודעים שלפעמים קשה להתמיד אם אין מסגרת, ולכן התאמת התכנית האישית היא קריטית להצלחה שלכם, ותמנע תסכולים בהמשך. בעזרת התכנית תדעו בדיוק מתי להתאמן, איך להתאמן ומה התרגילים שיביאו אתכם לתוצאות.

אצלנו נקבע איך יראה האימון יחד עם היועץ – האם בחדר כושר או בבית, האם אפשרי לקיים אימון עם ציוד או לא, כמה פעמים בשבוע לפי שגרת היום שלכם.

התכנית יכולה לכלול הליכה רגילה מספר פעמים בשבוע או אימונים פונקציונאליים מורכבים יותר, לפי היכולות שלכם – כשהמטרה היא להשיג את המטרות שלכם.

4

מעקב ותמיכה שוטפים

לאחר שתקבלו בפעם הראשונה תכנית תזונה ואימונים, נרצה לקבוע פגישה אחת לתקופה כדי לוודא איפה אנחנו עומדים ביחס ליעד ולראות את מגמת השיפור.

בכל מפגש כזה נקיים מדידות ושקילות כדי לראות את קצב ההתקדמות שלכם ולוודא שאתם בדרך לגוף שתמיד רציתם.

אבל הקשר עם יועץ התזונה לא מסתיים פה. היועץ יהיה זמין לכם במהלך השבוע בוואטספ, כך שתמיד תוכלו להתייעץ איתו. הוא יוכל לעזור לכם ברגעי משבר או חוסר ודאות, לענות על שאלות שנוגעות לאכילה בחוץ, התקף רעב, כאבים וכד'.

בנוסף בונוס מיוחד – שימור לאחר הגעה לתוצאות

את התוצאות תתחילו לראות תוך זמן קצר – בהתחייבות!

אבל מה עושים אחרי שתגיעו ליעד?

גם שם אנחנו מלווים אתכם – נלמד אתכם איך לשמור על התוצאות בצורה הכי פשוטה, איך לנהל אורח חיים בריא בשגרת חייכם, איך לסדר את התפריט עם מגוון רחב יותר של אפשרויות ואפילו חריגות שתרצו להכניס.

pluses

קבעו שיחת ייעוץ

השאירו פרטים ונציג אישי יצור אתכם קשר

  עדיין מתלבטים?

  אנחנו יודעים שיש המון חששות לפני יציאה לתהליך כזה

  אתם חיים שגרת חיים עמוסה ולא בטוחים אם תוכלו לעמוד בתכנית
  התכנית שלנו מותאמת אישית לכל אחד ואחת, ממש תפורה לשגרת החיים שלכם לפי היכולות שלכם

  ניסיתם כבר מלא תכניות שלא הביאו לתוצאות
  התכניות שניסיתם היו תכניות גנריות שלא ראו אתכם ואת השגרה שלכם

  חוששים מתפריט שמבוסס על סלט ושיגרום לכם להרגיש רעבים
  התכנית שלנו מגוונת סוגי מזון שונים, כולל פחמימות, בדגש על מזונות שאתם אוהבים ויכולים לצרוך במהלך היום

  חוסר נגישות למכון כושר או לציוד
  התכנית לוקחת את זה בחשבון, ותיבנה לפי היכולות שלכם בצורה הטובה ביותר

  לא סתם אנחנו אומרים שהתכנית שלנו יכולה להביא כל אחד ואחת לתוצאות!
  רוצים לדעת איך? השאירו פרטים ודברו עם אחד המומחים שלנו

   

  מיכאל בלס מיכאל בלס בקי בקי ניסים ניסים קים קים ניר ניר לירן אזואלוס לירן אזואלוס צפריר צפריר מיטל אשש מיטל אשש רועי קליין רועי קליין רותם רותם

  קבעו שיחת ייעוץ

  השאירו פרטים ונציג אישי יצור אתכם קשר