להזמנות וייעוץ אישי 0723951140
כפי שפורסם ב-
אתר פנאי פלוס אתר ynet אתר מנטה אתר ONE

האם אתה מוכן להשיג את המשקל, אחוז השומן, והמראה שתמיד רצית, ולהנות ממנו למשך שנים ע״י שיטת תזונה ואימונים מותאמים אישית?

קבע שיחת ייעוץ עכשיו
קבע שיחת ייעוץ עכשיו

התמונה הבאה ממחישה את המיתוסים שפוגעים שוב ושוב בחיטוב שלך:

התחלת, אתה מתאמן ואוכל בריא "לפי הספר", שומר על הרגלים נכונים.

פתאום מגיע יום או רגע שבו אתה ממש רעב או ממש רוצה "משהו טעים", אתה לא יודע מה מותר, מה "אסור", ואיפה עובר הגבול, יש בך חלק אחד שאומר "זה בסדר - פעם ב… אל תגזים" וחלק אחר שאומר " לא, אתה יודע בדיוק לאן זה הולך מכאן".

איכשהו אתה מוצא את עצמך אוכל יותר משתכננת, ולאט לאט זה גם משפיע על שגרת האימונים שלך, וחוזר חלילה.

תסכול, בלבול ובעיקר תחושה של "ואוו זה ממש קשה"

שאלת את עצמך למה זה קורה?

לפני שנפרט לך... הנה הסיבות ש-97% מהגברים נתקעים בתהליך החיטוב שלהם

כל זה לא באמת נחוץ - אפשר אחרת!

השיטה שמביאה את צמרת הסלבים בישראל לתוצאות מהירות – שנשמרות!

הנה חלק מהמפורסמים מהשורה הראשונה בישראל שאיתם עבדנו

* התמונות מתוך פרופיל האינסטגרם של גיל גרנות

אביב אלוש אביב אלוש בן אל תבורי בן אל תבורי דניס צ'רקוב דניס צ'רקוב חן מזרחי חן מזרחי חן מזרחי חן מזרחי טל פרידמן טל פרידמן יהודה לוי יהודה לוי מישל טרוני מישל טרוני עדי הימלבלוי עדי הימלבלוי עדן פינס עדן פינס עמוס תמם עמוס תמם צחי הלוי צחי הלוי צחי הלוי צחי הלוי קובי אפללו קובי אפללו קובי מרימי קובי מרימי
pluses

מה תראה בסוף התהליך

הנה תוצאות של גברים שהיו במצב שלך

אבי אלי אבי אלי אביחי מימון אביחי מימון אביעד שדה אביעד שדה אופיר קרביס אופיר קרביס אופיר שלום אופיר שלום אור מגן אור מגן איברהים איברהים אייל יפה אייל יפה איסמעיל איסמעיל אלון לינדר אלון לינדר גבריאל גבריאל גל גל דור זכאי דור זכאי דור שקולניק דור שקולניק דניאל אברהם דניאל אברהם דקל לזימילב דקל לזימילב ירון ירון לירון בוברמן לירון בוברמן לירן דורי לירן דורי מור פרי מור פרי
ישראלבודי היא רשת תוספי התזונה ופיתוח הגוף הוותיקה והמובילה בישראל. את השיטה שעזרה כבר לאלפי ישראלים פיתח המנכ"ל והבעלים גיל גרנות, הגורו של הסלבים בישראל בנושא פיתוח גוף.
הגישה שלנו מותאמת לגברים כמוך שכבר פעילים גופנית במידה מסוימת, רוצים להנות מההטבות שחיטוב איכותי מביא לחיים, אך באותו הזמן לא רוצים להפוך את הנושא למרכז חייהם שהם כבר גם ככה עסוקים ועמוסים.

כך נראית שיטת התזונה והאימונים האישית של ישראלבודי

אז מה הם 4 עמודי הטווח

שמבטיחים תוצאות וחיטוב שנשמר לאורך שנים?

1 2 3 4
1

תזונה בחליפה אישית

מכיר את התפריטים שכתבו לך בעבר, והיית צריך להתאים את שגרת החיים שלך אליהם? תפריט שלא נתן לך אלטרנטיבות, ואם נודה על האמת, גם לא היו בו מרכיבים שבאמת אהבת?

התכנית שפיתחנו מותאמת לכל מתאמן לפי מצבו הפיזי והרכב המזון הנכון והאידאלי ביותר עבורו.

כל תפריט נכתב custom made לפי אורך החיים שלך, סוג האוכל שאתה אוהב וזמין לך במהלך היום, רגישויות במזון אם קיימות… וכן, גם שילוב מאכלים שאתה לא יכול בלעדיהם.

התפריט שלנו מותאם לשעות העבודה שלך וליכולת האימונים בשבוע, כך שבאופן הזה תרגיש תמיד תחושת שובע לאורך התהליך, לא "תיפול" למאכלים שאסור לאכול ותוכל להתמיד ולא להגיע למצב של תסכול וחוסר הצלחה.

2

מדידות ויעדים עם מומחה תזונה שמותאם לך

כשתגיע בפעם הראשונה לפגישת יעוץ, יותאם לך מומחה תזונת ספורט לפי הצרכים וסוג הדיאטה המתאימה לך – זה יכול להיות סוגי אוכל מסוימים שמתאימים לך או אפילו אם יש צרכים רפואיים מיוחדים.

בפגישה הזאת, יועץ התזונה שלנו יתאים לך יעדים לתכנית לפי צרכיך. הצבת היעדים תעזור לנו לראות את השיפור שלך עם הזמן. ללא יעד לא נדע לאן לכוון ויהיה קשה לראות את התוצאות שתגיע אליהם עם הזמן, מה שימנע תסכול וחזרה למשקל הקודם.

לכל אחד יעדים שונים – יש כאלה שמעוניינים לרדת במשקל, אחרים רוצים לגדול ויש כאלה ששואפים פשוט לבטן שטוחה ולריבועים. בעזרת היעדים הראשוניים שנקבע, נוכל בכל פגישה שתערך בהמשך לראות איפה אנחנו עומדים, לדייק ואף לקבוע יעדים חדשים.

כדי לעמוד ביעדים, בכל פגישה נערוך שקילה ומדידות ונוכל לראות את מגמת השיפור יחד.

המפגשים מתקיימים בצורה פרונטליות או אונלייין לבחירתך.

3

אימונים בהתאמה אישית

שגרת החיים שלך מאפשרת לך להתאמן רק פעמיים בשבוע? יכול לעשות רק הליכות במהלך השבוע? רוצה להתאמן בחדר כושר? אולי אתה לא נגיש למכון ויכול להתאמן רק בבית אבל ללא ציוד?

גם את תכנית האימונים שמומחה תזונת הספורט שלנו יכין לך, אנחנו מתאימים אישית לכל אחד לפי היכולות. אנחנו יודעים שלפעמים קשה להתמיד אם אין מסגרת, ולכן התאמת התכנית האישית היא קריטית להצלחה שלך, ותמנע תסכולים בהמשך. בעזרת התכנית תדע בדיוק מתי להתאמן, איך להתאמן ומה התרגילים שיביאו אותך לתוצאות.

אצלנו תקבע איך יראה האימון יחד עם היועץ – האם בחדר כושר או בבית, האם אפשרי לקיים אימון עם ציוד או לא, כמה פעמים בשבוע לפי שגרת היום שלך.

התכנית יכולה לכלול הליכה רגילה מספר פעמים בשבוע או אימונים פונקציונאליים מורכבים יותר, לפי היכולות שלך – כשהמטרה היא להשיג את המטרות שלך.

4

מעקב ותמיכה שוטפים

לאחר שתקבל בפעם הראשונה תכנית תזונה ואימונים, נרצה לקבוע פגישה אחת לתקופה כדי לוודא איפה אנחנו עומדים ביחס ליעד ולראות את מגמת השיפור.

בכל מפגש כזה נקיים מדידות ושקילות כדי לראות את קצב ההתקדמות שלך ולוודא שאתה בדרך לגוף שתמיד רצית.

אבל הקשר עם יועץ התזונה לא מסתיים פה. היועץ יהיה זמין לך במהלך השבוע בוואטספ, כך שתמיד תוכל להתייעץ איתו. הוא יוכל לעזור לך ברגעי משבר או חוסר ודאותף לענות על שאלות שנוגעות לאכילה בחוץ, התקף רעב, כאבים וכד'.

בנוסף בונוס מיוחד – שימור לאחר הגעה לתוצאות

את התוצאות תתחיל לראות תוך זמן קצר – בהתחייבות!

אבל מה עושים אחרי שתגיע ליעד?

גם שם אנחנו מלווים אותך – נלמד אותך איך לשמור על התוצאות בצורה הכי פושטה, איך לנהל אורח חיים בריא בשגרת חייך, איך לסדר את התפריט עם מגוון רחב יותר של אפשרויות ואפילו חריגות שתרצה להכניס.

pluses

קבע שיחת ייעוץ

השאירו פרטים ונציג אישי יצור איתך קשר

  עדיין מתלבט?

  אנחנו יודעים שיש המון חששות לפני יציאה לתהליך כזה

  אתה חי שגרת חיים עמוסה ולא בטוח אם תוכל לעמוד בתכנית
  התכנית שלנו מותאמת אישית לכל אחד, ממש תפורה לשגרת החיים שלך לפי היכולות שלך

  ניסית כבר מלא תכניות שלא הביאו לתוצאות
  התכניות שניסית היו תכניות גנריות שלא ראו אותך ואת השגרה שלך

  חושש מתפריט שמבוסס על סלט ושיגרום לך להרגיש רעב
  התכנית שלנו מגוונת סוגי מזון שונים, כולל פחמימות, בדגש על מזונות שאתה אוהב ויכול לצרוך במהלך היום

  חוסר נגישות למכון כושר או לציוד
  התכנית לוקחת את זה בחשבון, ותיבנה לפי היכולות שלך בצורה הטובה ביותר

  לא סתם אנחנו אומרים שהתכנית שלנו יכולה להביא כל אחד לתוצאות!
  רוצה לדעת איך? השאר פרטים ודבר עם אחד המומחים שלנו

   

  מיכאל בלס מיכאל בלס ניסים ניסים ניר ניר עופר עופר צפריר צפריר רועי קליין רועי קליין רותם רותם שחר שחר שלומי מזרחי שלומי מזרחי תומר תומר

  קבע שיחת ייעוץ

  השאירו פרטים ונציג אישי יצור איתך קשר