להזמנות וייעוץ אישי 0723951140
כפי שפורסם ב-
אתר פנאי פלוס אתר ynet אתר מנטה אתר ONE

יש לך רצון להשיג את המשקל, אחוז השומן, והמראה שתמיד רצית, ולהנות ממנו למשך שנים ע״י שיטת תזונה ואימונים מותאמים אישית?

קבע שיחת ייעוץ עכשיו
קבע שיחת ייעוץ עכשיו

התמונה הבאה ממחישה את המיתוסים שפוגעים שוב ושוב בחיטוב שלך:

התחלת, עושה כושר, האוכל בריא "לפי הספר", ושמירה על הרגלים נכונים.

פתאום מגיע יום או רגע שבו יש ממש רעב או ממש רוצה "משהו טעים", אין לך מושג מה מותר, מה "אסור", ואיפה עובר הגבול, יש בך חלק אחד שאומר "זה בסדר - פעם ב… רק לא להגזים" וחלק אחר שאומר " לא, יש לי תחושה לאן זה הולך מכאן".

איכשהו פתאום כמות האוכל שצרכת גדולה יותר ממה שתכננת, ולאט לאט זה גם משפיע על שגרת האימונים שלך, וחוזר חלילה.

תסכול, בלבול ובעיקר תחושה של "ואוו זה ממש קשה"

שאלת את עצמך למה זה קורה?

לפני שנפרט לך... הנה הסיבות ש-97% מהאנשים נתקעים בתהליך החיטוב שלהם

כל זה לא באמת נחוץ - אפשר אחרת!

השיטה שמביאה את צמרת הסלבים בישראל לתוצאות מהירות – שנשמרות!

הנה חלק מהמפורסמים מהשורה הראשונה בישראל שאיתם עבדנו

* התמונות מתוך פרופיל האינסטגרם של גיל גרנות

אביב אלוש אביב אלוש בן אל תבורי בן אל תבורי דניס צ'רקוב דניס צ'רקוב חן מזרחי חן מזרחי חן מזרחי חן מזרחי טל פרידמן טל פרידמן יהודה לוי יהודה לוי מישל טרוני מישל טרוני עדי הימלבלוי עדי הימלבלוי עדן פינס עדן פינס עמוס תמם עמוס תמם צחי הלוי צחי הלוי צחי הלוי צחי הלוי קובי אפללו קובי אפללו קובי מרימי קובי מרימי
pluses

מה תראו בסוף התהליך

הנה תוצאות של לקוחות שהיו במצב שלך

אבי אלי אבי אלי לירן אזואלוס לירן אזואלוס אביחי מימון אביחי מימון גל גל דניאלה דריי דניאלה דריי אביעד שדה אביעד שדה אופיר קרביס אופיר קרביס עדי עדי איסמעיל איסמעיל מאי כהן מאי כהן אופיר שלום אופיר שלום איברהים איברהים חנה חנה אלון לינדר אלון לינדר גבריאל גבריאל דור שקולניק דור שקולניק דניאל אברהם דניאל אברהם דקל לזימילב דקל לזימילב ירון ירון לירון בוברמן לירון בוברמן קים קים מור פרי מור פרי דור זכאי דור זכאי בקי בקי דניאל יכבס דניאל יכבס לירן דורי לירן דורי
ישראלבודי היא רשת תוספי התזונה ופיתוח הגוף הוותיקה והמובילה בישראל. את השיטה שעזרה כבר לאלפי ישראלים פיתח המנכ"ל והבעלים גיל גרנות, הגורו של הסלבים בישראל בנושא פיתוח גוף.
הגישה שלנו מותאמת לגברים ונשים בדיוק כמוך שכבר פעילים גופנית במידה מסוימת, רוצים ליהנות מההטבות שחיטוב איכותי מביא לחיים, אך באותו הזמן לא רוצים להפוך את הנושא למרכז חייהם שהם כבר גם ככה עסוקים ועמוסים.

כך נראית שיטת התזונה והאימונים האישית של ישראלבודי

אז מה הם 4 עמודי התווך

שמבטיחים תוצאות וחיטוב שנשמר לאורך שנים?

1 2 3 4
1

תזונה בחליפה אישית

בטח לא שכחת את התפריטים שכתבו לך בעבר, ושצריך להתאים את שגרת החיים שלך אליהם? תפריט שלא נתן לך אלטרנטיבות, ואם נודה על האמת, גם לא היו בו מרכיבים שבאמת אהבת?

התכנית שפיתחנו מותאמת לכל מתאמן ומתאמנת לפי המצב הפיזי והרכב המזון הנכון והאידאלי ביותר.

כל תפריט נכתב custom made לפי אורך החיים שלך, סוג האוכל שאתה אוהב וזמין לך במהלך היום, רגישויות במזון אם קיימות… וכן, גם שילוב מאכלים שאתה לא יכול בלעדיהם.

התפריט שלנו מותאם לשעות העבודה שלך וליכולת האימונים בשבוע, כך שבאופן הזה תרגישו תמיד תחושת שובע לאורך התהליך, לא "תיפלו" למאכלים שאסור לאכול ותוכל להתמיד ולא להגיע למצב של תסכול וחוסר הצלחה.

2

מדידות ויעדים עם מומחה תזונה שמותאם לך

בפעם הראשונה בפגישת הייעוץ מותאם לך מומחה תזונת ספורט לפי הצרכים וסוג הדיאטה המתאימה לך – זה יכול להיות סוגי אוכל מסוימים שמתאימים לך או אפילו אם יש צרכים רפואיים מיוחדים.

בפגישה הזאת, יועץ התזונה שלנו יתאים לך יעדים לתכנית לפי צרכיך. הצבת היעדים תעזור לנו לראות את השיפור שלך עם הזמן. ללא יעד לא נדע לאן לכוון ויהיה קשה לראות את התוצאות שתגיע אליהם עם הזמן, מה שימנע תסכול וחזרה למשקל הקודם.

לכל אחד ואחת יעדים שונים – יש כאלה שמעוניינים לרדת במשקל, אחרים רוצים לגדול ויש כאלה ששואפים פשוט לבטן שטוחה ולריבועים. בעזרת היעדים הראשוניים שנקבע, נוכל בכל פגישה שתערך בהמשך לראות איפה אנחנו עומדים, לדייק ואף לקבוע יעדים חדשים.

כדי לעמוד ביעדים, בכל פגישה נערוך שקילה ומדידות ונוכל לראות את מגמת השיפור יחד.

המפגשים מתקיימים בצורה פרונטליות או אונלייין לבחירתך.

3

אימונים בהתאמה אישית

שגרת החיים שלך מאפשרת לך להתאמן רק פעמיים בשבוע? יכול לעשות רק הליכות במהלך השבוע? רוצה להתאמן בחדר כושר? אולי אין נגישות למכון אבל יש יכולת להתאמן רק בבית אבל ללא ציוד?

גם את תכנית האימונים שמומחה תזונת הספורט שלנו יכין לך, אנחנו מתאימים אישית לכל אחד לפי היכולות. אנחנו יודעים שלפעמים קשה להתמיד אם אין מסגרת, ולכן התאמת התכנית האישית היא קריטית להצלחה שלך, ותמנע תסכולים בהמשך. בעזרת התכנית תדע בדיוק מתי להתאמן, איך להתאמן ומה התרגילים שיביאו אותך לתוצאות.

אצלנו תקבעו איך יראה האימון יחד עם היועץ – האם בחדר כושר או בבית, האם אפשרי לקיים אימון עם ציוד או לא, כמה פעמים בשבוע לפי שגרת היום שלך.

התכנית יכולה לכלול הליכה רגילה מספר פעמים בשבוע או אימונים פונקציונאליים מורכבים יותר, לפי היכולות שלך – כשהמטרה היא להשיג את המטרות שלך.

4

מעקב ותמיכה שוטפים

לאחר שתקבלו בפעם הראשונה תכנית תזונה ואימונים, נרצה לקבוע פגישה אחת לתקופה כדי לוודא איפה אנחנו עומדים ביחס ליעד ולראות את מגמת השיפור.

בכל מפגש כזה נקיים מדידות ושקילות כדי לראות את קצב ההתקדמות שלך ולוודא שאתה בדרך לגוף שתמיד רצית.

אבל הקשר עם יועץ התזונה לא מסתיים פה. היועץ יהיה זמין לך במהלך השבוע בוואטספ, כך שתמיד תוכל להתייעץ איתו. הוא יוכל לעזור לך ברגעי משבר או חוסר ודאותף לענות על שאלות שנוגעות לאכילה בחוץ, התקף רעב, כאבים וכד'.

בנוסף בונוס מיוחד – שימור לאחר הגעה לתוצאות

את התוצאות תתחיל לראות תוך זמן קצר – בהתחייבות!

אבל מה עושים אחרי שתגיע ליעד?

גם שם אנחנו מלווים אותך – נלמד אותך איך לשמור על התוצאות בצורה הכי פושטה, איך לנהל אורח חיים בריא בשגרת חייך, איך לסדר את התפריט עם מגוון רחב יותר של אפשרויות ואפילו חריגות שתרצה להכניס.

pluses

קבע שיחת ייעוץ

השאירו פרטים ונציג אישי יצור איתך קשר

  עדיין בהתלבטות?

  אנחנו יודעים שיש המון חששות לפני יציאה לתהליך כזה

  יש לך שגרת חיים עמוסה ולא בטוח שיש מצב לעמוד בתכנית
  התכנית שלנו מותאמת אישית לכל אחד ואחת, ממש תפורה לשגרת החיים שלך לפי היכולות שלך

  ניסיתי כבר מלא תכניות שלא הביאו לתוצאות
  התכניות שניסית היו תכניות גנריות שלא ראו אותך ואת השגרה שלך

  יש לי חשש מתפריט שמבוסס על סלט ושיגרום לך להרגיש רעב
  התכנית שלנו מגוונת סוגי מזון שונים, כולל פחמימות, בדגש על מזונות שאתה אוהב ויכול לצרוך במהלך היום

  חוסר נגישות למכון כושר או לציוד
  התכנית לוקחת את זה בחשבון, ותיבנה לפי היכולות שלך בצורה הטובה ביותר

  לא סתם אנחנו אומרים שהתכנית שלנו יכולה להביא כל אחד לתוצאות!
  רוצה לדעת איך? השאירו פרטים ודברו עם אחד המומחים שלנו

   

  מיכאל בלס מיכאל בלס ניסים ניסים ניר ניר עופר עופר צפריר צפריר רועי קליין רועי קליין רותם רותם שחר שחר שלומי מזרחי שלומי מזרחי תומר תומר

  קבעו שיחת ייעוץ

  השאירו פרטים ונציג אישי יצור איתך קשר